Menu

Jak moŻemy wam pomÓc?

Kreatywny / serwis

Obsługa Graficzna Firm

Nasze studio oferuje Klientom możliwość nawiązania stałej współpracy polegającej na kompleksowym wsparciu w zakresie projektowania graficznego wszelkich elementów identyfikacji wizualnej.  W tym celu proponujemy wykup pakietów usług, odpowiednio przystosowanych do potrzeb Klientów.

Identyfikacja Wizualna

Pomagamy naszym Klientom połączyć wszystkie symbole i zachowania stosowanane w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem całościowej identyfikacji.

Brandowanie Produktów

Branding, czyli budowanie świadomości marki polega na kreowaniu i utrzymaniu pozytywnego wizerunku konkretnej marki w umysłach konsumentów. Marka jest koncepcją, którą klienci kojarzą z oferowanymi przez firmę produktami czy usługami. Jest ona ściśle związana z reputacją. Dlatego nasze wyczucie estetyki, pomysły i selekcja barw ułatwia stworzyć u Państwa klientów świadomość natychmiastową. Zaufaj nam, wiemy jak osiągnąć Top-of mind!

Kampanie Marketingowe

Zajmujemy się planowaniem oraz realizacją kampanii reklamowych, promocyjnych i coraz bardziej powszechnego e-marketingu. Tworzymy strategie komunikacji na potrzeby kampanii wizerunkowych lub sprzedażowych.

Kreacja Materiałów POS/ATL

Aby ułatwić poszczególnym markom zaistnienie
w świadomości odbiorców produktów bądź usług, projektujemy wszelkie materiały z zakresu POS (standy, ścianki, makiety, wobblery, infokioski, naklejki, …) i ATL (bannery, billboardy, ulotki, plakaty, katalogi, …).

Gadżety Reklamowe

To najczęściej wybierany mały, a zarazem skuteczny prezent reklamowy dla Państwa klientów i kontrachentów. Oferujemy Państwu szerokie możliwości i w tym zakresie oferujemy: Bezpłatne Wizualizacje · Bezpłatne Konsultacje · Indywidualne Projekty · Szybki Termin Realizacji · Wyjątkowa Jakość i Cena.

Projektujemy dla firm:


Mówią o Nas.

Firma Stopa korzysta z usług Mode System od ponad 5 lat. W tym czasie wspólnie stworzyliśmy koncept graficzny naszej marki karm Canivera, opakowania produktów, grafiki do materiałów promocyjnych, bannerów, witryn sklepowych czy też materiały na stronę internetową. Współpraca z Mateuszem Smolarkiem zawsze przebiegała bardzo profesjonalnie i sprawnie. Mateusz potrafi szybko zrozumieć oczekiwania Klienta i stworzyć produkt w pełni je zaspokajający. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że Mode System można powierzyć wizerunek graficzny Państwa firmy, produktu czy usługi, gdyż wiem, że będzie on wtedy w dobrych rękach.

Z poważaniem,

Anna Stopa i Olga Kaźmierak / Firma: Stopa

Mówią o Nas.

Kompleksowa usługa realizowana przez firmę Mode System jest rozwiązaniem idealnym dla małych i średnich firm, oszczędzającym czas i pieniądze. Powierzenie całego wizerunku marki w jedne ręce zapewnia spójną komunikację z Klientem. Stanowi też bardzo wygodne rozwiązanie ze względu na sposób rozliczeń. W naszej firmie ten sposób współpracy sprawdził się doskonale, dlatego zdecydowanie polecam współpracę z Panem Mateuszem na tej zasadzie.

Z poważaniem,

Anna Stopa i Olga Kaźmierak / Firma: Canivera

Mówią o Nas.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni poświadcza, iż niejednokrotnie korzystał z pomocy Pana Mateusza w zakresie usług graficznych m. in. przy kampaniach: "Odprowadzam Sam", "Do pracy jadę rowerem", "Dzień bez Samochodu", Europejski Dzień Trolejbusowy". Projekty wykonane przez Pana Mateusza są świadectwem jego talentu i kreatywności. Do każdego z tematów podchodził indywidualnie, rzucając nowe, świeże spojrzenie. Grafika, którą tworzy jest zawsze inspirującym dopełnieniem kampanii. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Pana Mateusza jako grafika i ilustratora.

Z poważaniem,

Roman Witowski / Dyrektor ZDiZ Gdynia